Prostory konání táboru

Sokolovna - Velký sál

Velká tělocvična pro univerzální použití

• pro míčové sporty (koše na basketbal, možnost postavit sít na volejbal, nohejbal atd.,
  • pro gymnastické cvičení, tj. s gymnastickou molitanovou jámou, hrazdou, kruhy, šplhací tyče a spoustou sportovního náčiní pro nejrůzněší cvičení.

Sokolovna - Malý sál

Malá tělocvična se zrcadlovou stěnou a baletní tyčí plná specializovaného gymnastického nářadí (bradla, nejrůznější výše kladin, akrobatický odpružený koberec, stůl pro přeskok atd.)

Sokolovna - Mini sál

Nově zrekonstruovaný minisál se zrcadlovou stěnou pro nenářaďové cvičení, pro taneční sporty menších skupin či zdravotního cvičení a jogy.

Kino - Taneční sál

Velký nově zrekonstruovaný multifunkční taneční sál, kde lze provozovat nenářaďové sporty, moderní gymnastiku, taneční sporty, trénujeme zde i vnitřní sporty z disciplin moderního pětiboje (laser střelba a šerm).

Lze zde promítat filmy a konat nejrůzněší společenské kulturní akce.

Kino - Baletní sál

Nově zrekonstruovaný baletní zrcadlový sál pro nenářaďové cvičení a balet.

Venkovní dvůr

Mezi objektem sokolovny a kina máme multifunkční dvůr, kde lze cvičit nejen na minipodiu pokrytém umělým trávníkem, nebo odpočívat v kavárenském koutku či si udělat táborák. Ve vybraných termínech provozujeme i letní kino.